Товариство з обмеженою відповідальністю «САЮЗ» одне із небагатьох вітчизняних підприємств з виробничими потужностями для серійного випуску продукції технологічного призначення. Наша компанія забезпечує повний виробничий цикл – від досліджень і проектування, до кінцевого виробництва.

      Високий професійний рівень, відповідальність і досвід інженерів-конструкторів та технологів, гарантують виконання замовлення, будь-якого рівня складності, в обумовлені терміни. Швидкі та ефективні рішення у виробничому процесі є головною запорукою успіху.

      Виробничі потужності компанії забезпечуються сучасним обладнанням від провідних світових виробників. Це гарантує не тільки високу продуктивність та зниження собівартості кінцевої продукції, а й надає можливість використання високоточних технологій та інновацій на кожному з етапів виробництва: розробці, програмуванні та безпосередньому проведенні операцій на станках.

      Головні напрямками діяльності ТзОВ «САЮЗ»:
      - виготовлення прес-форм, штампів, технологічних пристроїв, ливарних форм для силуміну;
      - надання послуг у сфері фрезерної обробки на 3-х та 5-ти осьових станках;
      - здійснення токарних, шліфувальних та електроерозійних робіт;
      - надання послуг з лазерної різки листового металу.

      Крім цього, є можливість різноманітних робіт з металом за допомогою листозгинальних верстатів, верстата для редукції труб з комплектом інструментів та автоматизованої лінії порошкового фарбування.