Інструментальне виробництво

        Ливарні форми для силуміну

      Силуміни – ливарні сплави на основі алюмінію з кремнієм. Застосовуються у багатьох галузях промисловості. Для отримання високоякісних деталей з силумінів застосовують гаряче лиття під тиском у прес-форму. Отримані відливки не потребують додаткової  механічної обробки та готові до подальшого застосування.

      Прес-форма для лиття силумінів має високі вимоги до якісних (точність розмірів, шорсткість формоутворюючих поверхонь) та експлуатаційних характеристик (ресурс прес-форми, термостійкість і т.п.). Значною перевагою цього сплаву є його низька щільність, температура плавлення та усадка, що дозволяє виготовляти деталі складної форми з широким спектром застосування.

       Наше підприємство застосовує спеціальні інструментальні сталі, що дозволяє даним прес-формам витримувати постійні і різкі температурні зміни та витримувати ливарний тиск алюмінію, що в декілька разів більший від ливарного тиску пластмас. Ми виготовляємо форми для розливання силумінів будь-якої складності та з урахуванням усіх побажань замовника

  • sylumin